Sara Sendak

Moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i granie na instrumentach, a szczególnie na keyobardzie. Lubię podróże, dlatego uważam, że praktyka w Hiszpanii była dla mnie ciekawym doswiadczeniem

Pracowałem w: Pancho Tours

Opinia

Praktyki w Hiszpanii były dla mnie ciekawym doświadczeniem. Nie tylko zwiedziłam piękny kraj, ale także sprawdziłam swoje umiejętności związane z językiem hiszpańskim, angielskim oraz informatyką. Weekendowe wycieczki w różne zakątki Hiszpanii pozwoliły mi lepiej poznać kulturę tego kraju. Praktyki były porządnie zorganizowane. Mój pobyt tam wspominam pozytywnie.

Relacja z praktyki

Moje praktyki odbywam w firmie Pancho Tours, która specjalizuje się w darmowych wycieczkach po Sewilli.Biuro tej firmy jest położone ok. 1 km od mojego mieszkania, na Almirante Ulloa. Do tego biura zawsze chodzę pieszo, ponieważ wolę to, niż dojeżdzanie tam autobusem. Do moich zadań należy głównie marketing online, czyli promowanie Pancho Tours i działalności tej firmy na różnych stronach internetowych. Czasem zajmuję się również sprawdzaniem na innych stronach recenzji na temat wycieczek tej firmy. Pracuję w różnych godzinach, przeważnie od 12 do 18. W mojej pracy dostałam specjalną koszulkę z logiem firmy, w której odbywam praktykę. Ubieram ją codziennie do pracy, więc nie obowiązuje mnie bardzo elegancki strój. Na praktyce porozumiewam się z pozostałymi współpracownikami w języku angielskim, dzięki czemu nie mam problemu z dogadywaniem się z nimi. Pracuję z Luenem, Madhu, Maksem i Patrycją.
Każdy nich jest bardzo miły i jasno wyjasnia mi, co mam zrobić. Kiedy czegoś nie rozumiem, lub nie umiem, są oni zawsze chętni do pomocy. Na spokojnie wyjaśniają mi każdą rzecz. Sądzę, że moje praktyki są bardzo interesującym doświadczeniem, które z pewnością pomoże mi poznać, jak działa firma informatyczna, a także przyda mi się w przyszłości.

Ocena