Paweł Pietrzak

Interesuje się nowinkami ze świata telefonów komórkowych, gier komputerowych i ogólnie świata informatycznego. Na komputerze głównie lubię grać we wszelakiego rodzaju gry lecz również staram rozwijać swoje umiejętności z programowania.

Pracowałem w: APP informática

Opinia

Miałem fantastyczną okazję odbyć staż w Hiszpanii. W trakcie pobytu poznałem wielu miło nastawionych ludzi, wszystkie wycieczki, czas wolny oraz same praktyki w firmie zapadną mi na długo w pamieć oraz były dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Tęsknić będę nie tylko za tamtejszą pogodą lecz także za wspaniałą atmosferą, która tam panowała.

Relacja z praktyki

Pracuję w firmie App Informatica, która zajmuje serwisowaniem telefonów komórkowych, tabletów, sprzętu komputerowego, laptopów jak i ich się sprzedażą. Do miejsca zatrudnienia (ulica Leon XIII, 52) z miejsca zamieszkania dojeżdżam autobusem, który ma przystanek pod samym domem. Podróż nim trwa 20 min. Następnie trzeba kawałek przejść pieszo, czyli około 15 min. Moim szefem jest Francesco, który zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem komputerów. Towarzyszy mu jeszcze Rodrigo, spec od telefonów komórkowych, i Paco obsługujący klientów jak i wykonujący zamówienia. Wszyscy są niezwykle mili i uprzejmi, łatwo się z nimi porozumieć mimo iż nie znają języka angielskiego. Moja praca trwa 7 godzin i zajmuję się tym co aktualnie jest potrzebne: naprawa telefonu czy komputera ewentualnie przyglądaniem się pracy współpracowników. W wolnych chwilach tłumaczę strony internetowe i katalogi z języka hiszpańskiego na polski, angielski i niemiecki.

Ocena