Bryan Faron

Interesuję się grafiką komputerową, e-sportem oraz piłką nożną. W wolnym czasie spotykam się z dziewczyną, uprawiam sport, biegam, ćwiczę, chwilami zajmując się moją 4 letnią papugą. Jestem również uzależniony od słuchania dobrej muzyki. Uwielbiam rywalizacje, dlatego też dużo czasu spędzam z moją drużyną, trenując taktyki i zagrania w grze Counter Strike: Global Offensive.

Pracowałem w: Interconection

Opinia

Rekrutacja wyłoniła 15 uczestników praktyk w Hiszpanii. Udało mi się zostać jednym z nich i wylecieć na miesięczny pobyt w Sewilli. Wiele dobrego wniosły również wyjazdy w Polsce do firm informatycznych (np. COIG) jak i kurs języka hiszpańskiego, bez którego ciężko byłoby mi cokolwiek zdziałać na miejscu w Hiszpanii. Nasza grupa była bardzo dobrze zorganizowana i bezproblemowa. Myślę że praktyki za granicą to genialna okazja aby poznać nowinki techniczne, przełamać bariery językowe i pokazać swoją wartość na rynku pracy.

Relacja z praktyki

Od 7 października 2014 roku zostalem przyjety na praktyki na okres jednego miesiąca w firmie Interconection. Te małe przedsiębiorstwo zajmuje się serwisowaniem komputerów, tworzeniem grafik (ulotek, bannerow itp.) dla miejscowych firm. Firma znajduje sie przy ulicy Ramón y Cajal w budynku 118. Do pracy przez pierwszy tydzień wraz z moim kolegą Rafałem, chodziliśmy na godzinę 10:30, aby móc się zaaklimatyzować. Natomiast od drugiego tygodnia chodziliśmy na dwie zmiany. Podczas pierwszego dnia w pracy poszliśmy do pobliskiej szkoły, aby wykonać naprawy serwisowe na komputerach uczniowskich oraz jednym komputerze należącym do nauczyciela. Zostaliśmy miło przywitani przez tutejszą młodzież, dodatkowo dwoch uczniów pomagało nam w porozumieniu się z naszym szefem. Od nastepnego dnia zacząłem tworzyć strone internetową opartą na systemie zarządzania Joomla 3 dla mojej firmy. W Interconection pracuje dwoch pracowników, jest to małżeństwo. Nasz glówny szef ma na imię Guillermo. Pracujemy wytrwale, przeważnie po 7-8 godzin. Zdarza się tak, ze zostajemy puszczeni trochę wczesniej do domów. Zajmowaliśmy się również naprawą laptopów, ktore należały do klientów indywidualnych. Do tej pory praca naprawde spełnia moje oczekiwania, miłoby było zawitać tutaj na troche dłużej.

Ocena