Marcin Magdziarz

Interesuję się programowaniem, grafiką komputerową i językami obcymi. Jestem osobą miłą i otwartą. Lubię spędzać czas z dziewczyną , a także poleniuchować.

Pracowałem w: Tecno Consolas

Opinia

Praktyki odbyte w Hiszpanii przyniosły mi duże doświadczenie na europejskim rynku pracy. Oprócz doświadczenia które zyskałem poznałem kulturę, znakomitych ludzi oraz świetne jedzenie. Dzięki wycieczkom, które były bardzo ciekawe rozszerzyłem swoje horyzonty. Ludzie są tam bardzo przyjaźnie nastawieni, a cała grupa się zintegrowała.
Uważam że praktyki zagranicą to świetna okazja do nauki nowych rzeczy i sprawdzenia swoich umiejętności. Wyjazd był bardzo udany i dodał mi pewności siebie.

Relacja z praktyki

Odbywałem praktyki w firmie Tecno Consolas. Firma znajduję się na południu Sevilli oraz dojście do niej było bardzo przyjemne ponieważ zajmowało tylko dziesięć minut pieszo. Tecno Consolas to bardzo małe przedsiębiorstwo, w którym pracują tylko dwie osoby, lecz bardzo dobrze prosperujące i posiadające wielu klientów. Firma zajmuję się naprawami komputerów, laptopów, telefonów komórkowych, konsol do gier i innych urządzeń elektronicznych. W pierwszy dzień pracy poznałem firmę, a także zasady w niej obowiązujące. Już w następny dzień dostałem mnóstwo pracy. Atmosfera w pracy była bardzo przyjemna. Zajmowałem się naprawą komputerów i laptopów, przygotowywaniem serwerów i rozwiązywaniem wszelakich problemów. Komunikowałem się w języku angielskim i hiszpanskim. Z praktyki wynosiłem bardzo wiele doświadczenia. Dzięki mobilności przeżyłem bardzo interesującą przygodę, podwyższyłem poziom języka hiszpańskiego, ale też kulturę i kuchnię. Podsumowując doświadczenie zdobyte tutaj jest bezcenne.

Ocena