Tomasz Gogulski

Jestem grafikiem komputerowym, a przynajmniej uczę się w tym kierunku. Lubię zimne piwo i dobrą muzykę. W wolnych chwilach szkicuję i gram na gitarze. Uwielbiam podróżować i poznawać inne kultury i języki. Znam język hiszpański, kataloński, angielski, uczę się niemieckiego i na pewno na tym nie poprzestanę.

Pracowałem w: SEM Comunicación

Opinia

Myślę, że z praktyk wyniosłem wiele korzyści i dzięki nowym doświadczeniom łatwiej będzie mi zdobyć pracę w przyszłości. Sewilla w której mieszkałem przez miesiąc jest pięknym miejscem do którego na pewno będę chciał w przyszłości wrócić. Pomimo problemów związanych z zamieszkaniem pamiętam ten czas jako bardzo mile spędzony i wiele wnoszący do mojego życia. iSaludos!

Relacja z praktyki

Moje praktyki spędziłem w firmie SEM Comunicación i miałem tam okazję pracować z wspaniałymi ludźmi i w bardzo luźnej atmosferze. Zajmowałem się między innymi: zarówno naprawą fizyczną komputerów i laptopów jak ich naprawą softwarową, tworzeniem grafik i logotypów dla klientów firmy (na strony internetowe i jako materiały reklamowe), montowaniem domofonu i tworzeniem szablonu nowego loga firmy, żeby można było później odrysować na fasadzie budynku (czego już niestety nie zdążyłem zrobić). Głównie korzystałem z programu Adobe Photoshop CS6, choć miałem okazję też nauczyć się obsługi programu Adobe Illustrator. Ogólnie bardzo podobała mi się praca w firmie, choć jak już wspomniałem towarzyszyła temu luźna atmosfera i czasami niestety zbyt luźna. Dużo się nauczyłem, choć miałem chęci nauczenia się jeszcze więcej.
Dzięki praktykom w Sewilli miałem okazję poznać kulturę Andaluzji i wiele osób z którymi zdążyłem się zaprzyjaźnić, nie tylko z Sewilli ale i z innych państw, jako że spędzałem wolny czas z ludźmi z projektów z innych krajów. Udało mi się też odświeżyć moją znajomość języka hiszpańskiego i jestem bardzo zadowolony z pobytu w pięknym mieście jakim jest Sewilla.

Ocena