Krzysztof Kilian

Uwielbiam grać w piłkę nożną oraz spędzać wolny czas ze znajomymi. Jestem degustatorem różnego rodzaju trunków wysokoprocentowych. Uwielbiam nowe wyzwania w życiu oraz polskie dziewczyny, które są najpiękniejsze na całym świecie. Mam dobry kontakt z rówieśnikami o ile mnie nie denerwują do poziomu "spiny". Poza sportami drużynowymi moimi głównymi zainteresowaniami są muzyka oraz informatyka.

Pracowałem w: Ecoprint

Opinia

Staż odbyty w Hiszpanii był dla mnie niesamowitą przygodą. Zwiedziłem wiele ciekawych i pięknych miejsc oraz poznałem mnóstwo fantastycznych osób. Dzięki pracy z doświadczoną kadrą zdobyłem bezcenne doświadczenie niezbędne w moim zawodzie. Na pewno wykorzystam je w przyszłości. Zakwaterowanie w Grenadzie było na wysokim poziomie a jedzenie pomimo obaw zaskakująco dobre. Najlepszym co mnie spotkało w Hiszpanii była praca w świetnej firmie, wysoka temperatura oraz urok wąskich uliczek nocą. Praktyki były dla mnie przeżyciem, które z pewnością zapamiętam do końca życia i wystawiłbym im ocenę 6+.

Relacja z praktyki

Moje praktyki odbywam w firmie ECOPRINT, która specjalizuje się w usługach graficznych, drukowaniu projektów w dużych formatach, przygotowywaniu wizytówek oraz różnego rodzaju folderów itd. Jest ona  położona ok. 1 km od naszego apartamentu, na Callejón del Ángel, , co umożliwia szybkie i sprawne dotarcie do pracy. Pracuje wraz z Dominikiem Lange oraz Adamem Blochem. Do naszych zadań należy między innymi wycinanie folderów, tworzenie obrysów, wizytówek, projektowanie, czyli prace, które w pełni zadowolą nawet wybrednego praktykanta. Oczywiście obowiązuje nas schludny oraz nie wyzywający strój czyli długie spodnie, koszula w ostateczności t-shirt.Nasz dzień pracy rozpoczyna się o godzinie 9.00 a kończy o 15.00-16.00, dzięki czemu mamy mnóstwo czasu na wykonanie naszych obowiązków.

Pieczę nad naszą pracą sprawują trzy osoby : Patricia, Enrique oraz Claudio. Patricia, szefowa, która zajmuję się głównie sprawami biurowymi w firmie, ogarnia cały rozgardiasz związany z przyjęciem klientów, składanymi przez nich zamówieniami. Jest bardzo pomocna oraz miła, a dzięki temu, że dobrze zna język angielski nie mamy najmniejszego problemu aby się z nią porozumieć. Enrique czyli nasz główny szef, zleca nam wszystkie pracę. Jest w każdym calu profesjonalistą, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, nie zgadza się na fuszerkę, wszystko na koniec przechodzi przez jego ręce, aby w efekcie końcowym klient był zadowolony w 100% z usług jego firmy. Dzięki bezcennemu doświadczeniu pracę, które my wykonujemy w 10 minut on wykonuję w 2. Mimo wszystko to bardzo wesoły, przyjazny człowiek a także szef na którego każdy by chciał trafić. Kiedy mamy jakieś problemy zawsze stara się nam pomóc oraz wytłumaczyć krok po kroku co i jak. Claudio jest jedną z najbardziej wyluzowanych osób w firmie, a zarazem bardzo sumiennie wykonuję swoją pracę. Jest bardzo życzliwy oraz ma bardzo dobry kontakt z nami dzięki komunikatywnej znajomości języka angielskiego, w skrócie możemy do niego przyjść ze wszystkim.

W firmie pracuje się bardzo miło i przyjemnie. Panuję tutaj świetna atmosfera, każdy stara się pomóc drugiemu przez co zlecone projekty zawsze wykonywane są na czas i w najwyższej jakości. Na pewno jest to jedno z ważniejszych przedsiębiorstw w Granadzie ze względu na rodzaj oferowanych usług, przez co cieszę się, że mogę tutaj pracować i przez miesiąc brać czynny udział w życiu firmy.  Według mnie staż w tym miejscu przyniesie mi bezcenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości znalezieniem dobrej pracy.

 

Ocena