Łukasz Markusik

Interesuję się informatyką i nowymi technologiami. W wolnym czasie gram na komputerze lub oglądam filmy. Moim hobby jest elektronika i majsterkowanie. Lubię dobrze pojeść i długo pospać. W przyszłości chcę być bogaty.

Pracowałem w: Ryans

Opinia

Wyjazd do Irlandii okazał się być bardzo fajną przygodą. Pierwszy lot samolotem, pierwszy wyjazd za granicę, pierwsza jako tako prawdziwa praca. Mimo tego, że większość rzeczy i sytuacji, z którymi musiałem się zmierzyć, była dla mnie nowością, wyjazd okazał się być wyjątkowo spokojny i bezstresowy. Głównie dzięki temu, że wszystko było zorganizowane i zaplanowane do prawie ostatniego szczegółu. Nie musiałem się martwić ani biletami, ani szukaniem pracy, ani nawet jedzeniem. Wszystko już było gotowe. Mi nie pozostało nic, tylko odkrywać nowe otoczenie, rozkoszować się bardzo dobrymi posiłkami, poznawać nowych ludzi i bawić się w czasie wolnym. Wyjazd uznaję za bardzo udany i wiem, że na pewno długo go nie zapomnę.

Relacja z praktyki

Dostałem pracę na południowo-wschodnich przedmieściach Cork w małym, przydrożnym garażu prowadzonym przez Denisa i Mary Ryan o dość oryginalnej nazwie „SUBARU Denis & Mary Ryan”. Jest to mały salon samochodowy z pokaźnym zapleczem serwisowym położonym przy skrzyżowaniu drogi Bandon Road z drogą Ardostig Ln. Firma oferuje sprzedaż nowych oraz używanych samochodów marki Citroen oraz Subaru, a także serwisowanie pojazdów tychże marek.

Ocena