Szymon Pos

Interesuję się muzyką. Uwielbiam dobre brzmienie w słuchawkach. Lubię sport. Mógłbym godzinami grać w piłkę nożną, siatkówkę oraz kosza. W wolnym czasie ubieram buty sportowe i oczywiście z dobrą muzyką biegam. Uczęszczam również na siłownie, co powoduje, że nigdy się nie nudzę.

Pracowałem w: Supply

Opinia

Pomimo obaw związanych z odbyciem praktyk za granicą przebiegły one znakomicie. Nabyłem doświadczenia, które zaowocuje w przyszłości i wyniosłem wiele cennych informacji. Poprawiłem swoją umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Z wyjazdu do Cork jestem zadowolony i życzę każdemu takiej przygody.

Relacja z praktyki

Dzień zaczynam od wyłączenia budzika, który objaśnia, ze jest 8:45 i trzeba wstawać do pracy... Po zjedzeniu śniadania, zapakowaniu lunch-packa do plecaka i umyciu zębów wychodzę na przystanek oddalony od domu jakieś 50 metrów. Czekam na autobus nr 208, w kierunku Patrick St. którym dojeżdżam do przystanku Western Road, przy której to znajduje się Western Building Gateway – UCC, siedziba Uniwersytetu w Cork oraz... firmy supply.ie. Udaje się na drugie piętro, gdzie znajduje się część biurowa, kilka podobnych małych firm, jednak ja udaję się do pokoju 2.30 – biura moich praktyk. Otwieram drzwi kartą (lub proszę, żeby ktoś otworzył) i witam się z pracownikami...szefem Mike’em McGrath'em i Alicją Drapala. Po wymianie kilku zdań na temat samopoczucia, pogody, sportu oraz poprzedniego dnia udaje się na swoje stanowisko pracy, szare biurko w rogu drugiego sektora, gdzie czeka na mnie laptop, myszka i notatki dnia poprzedniego.

Ocena