Patryk Marchwacz

Interesuje się przede wszystkim kierunkiem na którym obecnie jestem czyli Mechatroniką. Rzeczami związanymi z nim, czyli m.in. programowaniem w MTS czy montowaniu układów sterowania. Są to czynności przy których spędzam większą część swojego czasu. Również jednym z moich zainteresowań jest sport, a przede wszystkim piłka nożna której jestem pasjonatem.

Pracowałem w: Dave Kelleher Motors

Opinia

Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy znalazłem się w gronie 15 szczęśliwców mogących odbyć praktykę zawodową za granicą, a konkretniej w Cork. Dodatkowe godziny języka obcego umożliwiły mi bezproblemowe porozumiewanie się z tamtejszymi ludźmi. Sama praca w zakładzie dała mi sporo niezbędnego doświadczenia i przydatnych umiejętności. Udział w projekcie to doskonały krok.

Relacja z praktyki

Moim miejscem praktyk jest zakład o nazwie David Kelleher Motors, który ma swoją siedzibę w północnej części miasta Cork. Moje miejsce pracy oddalone jest od miejsca mego zamieszkania około 10 min tempem spacerowym, a pracę w nim zaczynam punktualnie o godzinie 10.00 natomiast kończę o 17.

Ocena