Małgorzata Strzoda

Moją pasją jest gra na gitarze. Uwielbiam wszelakie sporty. Jestem radosna i uwielbiam nowe wyzwania. Niczego się nie boję (oprócz pająków). W wolnych chwilach spotykam się ze znajomymi lub po prostu wsiadam w samochód i jadę przed siebie.

Pracowałem w: Tyrestop

Opinia

Pomijając wszystkie moje obawy związane z pierwszym lotem, innym językiem oraz zakwaterowaniem, to był najlepszy czas praktyk jaki mogłam sobie wymarzyć. Podszkoliłam swoje kompetencje zawodowe, umiejętności porozumiewania się językiem angielskim oraz zwiedziłam kawał świata. Oprócz tego poznałam kulturę i zwyczaje Irlandczyków. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam brać udział w tak ekscytującym doświadczeniu. Mogłam sprawdzić swoje umiejętności co dało mi więcej pewności siebie.

Relacja z praktyki

Wraz z Maćkiem pracujemy w firmie Tyre Stop. Znajduje się ona przy ulicy South Douglas Road w Douglas. Tyre Stop to firma, która zajmuje się diagnostyką i mechaniką samochodową, wymianą oraz naprawą opon, wymianą najbardziej eksploatowanych elementów (klocki hamulcowe, filtry powietrza, oleju paliwa). Dojazd do pracy zajmuje mi 5 min autobusem. Moim zadaniem w firmie jest między innymi tworzenie faktur dla klientów oraz przeprowadzanie inwentaryzacji. Ponadto prawie każdego dnia odwiedzam Bank of Ireland, gdzie wraz z szefem wpłacamy pieniądze z kasy. Współpracownicy są bardzo mili oraz uprzejmi. Praktyki zaczynam w dniach pon. – pt. o stałej godzinie 9:30. Jeśli jest dużo klientów, czasami zostaję w pracy do 17:30.

Ocena