Marek Mazgaj

Interesuję się kolarstwem, tańcem oraz motoryzacją. W wolnym czasie trenuję bieganie, spotykam się z przyjaciółmi, robię zdjęcia lub gram na kompie. Interesuje się nowinkami ze świata telefonów komórkowych i gier komputerowych. Lubię słuchać dobrej muzyki, jest to moim zdaniem idealny sposób na oderwanie się na chwilę od rzeczywistość.

Pracowałem w: Specsavers Optical

Opinia

Praktyki trwały cztery tygodnie. To były najlepsze cztery tygodnie w moim życiu. Przed wyjazdem odbyła się cała masa zajęć przygotowawczych takich jak język angielski, zajęcia z ekonomii i zajęcia z wiedzy o kulturze i geografii Irlandii. Mocnym atutem były również wycieczki. Jestem z nich bardzo zadowolony. Jestem zadowolony, że mogłem wziąć udział w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki, realizowany na zasadach programu LdV. Było to miłe doświadczenie, tylko szkoda, że te cztery tygodnie minęły tak szybko. Miło wspominam czas spędzony w Irlandii i chciałbym tam kiedyś wrócić. Praktyki przyniosły mi wiele innych korzyści, np: zdobyłem spore doświadczenie w zawodzie ekonomisty, a także poprawiłem swoją komunikatywność w języku angielskim. Uważam, że zarówno praktyki zawodowe jak i cały pobyt był dla mnie dużym doświadczeniem.

Relacja z praktyki

Pracuję w firmie Specsavers, która ma swoją siedzibę w centrum Cork przy ulicy 1-2 Cook Street. Jest to międzynarodowa firma, która specjalizuje się w sprzedaży okularów, soczewek kontaktowych do wielu krajów Europy. Jest wyposażona w specjalistyczny sprzęt optyczny, dzięki któremu można wykonać badania wzroku.

Ocena